Casa Vacanze Francesco

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Casa Vacanze Francesco Florence biedt Wi-Fi en bevindt zich op maar 1 km afstand van het Palazzo Strozzi.

    Het vakantiehuis ligt in de wijk Santa Maria Novella in Florence, op een klein stukje lopen van de Kathedraal van Florence. Plaatsen van aanbidding in de omgeving zijn onder andere de Santissima Annunziata kerk, gelegen op loopafstand van 25 minuten ervandaan.

    Gasten kunnen genieten van het uitzicht op de tuin vanuit de ramen van de villa.

    Een kitchenette, samen met een eetgedeelte, zijn beschikbaar om te dineren. De dichtstbijzijnde luchthaven is Florence Amerigo Vespucci, gelegen op 5 km van Casa Vacanze Francesco, en het treinstation Florence Santa Maria Novella bevindt zich binnen een straal van 900 meter.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer048017CAV0715,IT048017B42W62PCQ7

    Kameropties bij Casa Vacanze Francesco Florence

    Gasten kunnen genieten van het uitzicht op de tuin vanuit de ramen van de villa.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Vacanze Francesco Florence Buitenkant foto Casa Vacanze Francesco Florence Buitenkant foto Casa Vacanze Francesco Florence Interieur foto Casa Vacanze Francesco Florence Buitenkant foto Casa Vacanze Francesco Florence Buitenkant foto Casa Vacanze Francesco Florence Keuken foto Casa Vacanze Francesco Florence Badkamer foto Casa Vacanze Francesco Florence Keuken foto Casa Vacanze Francesco Florence Hostel Bedden foto Casa Vacanze Francesco Florence Kamer foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 75 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Casa Vacanze Francesco Florence Buitenkant foto Casa Vacanze Francesco Florence Buitenkant foto Casa Vacanze Francesco Florence Interieur foto Casa Vacanze Francesco Florence Buitenkant foto Casa Vacanze Francesco Florence Buitenkant foto Casa Vacanze Francesco Florence Kamer foto Casa Vacanze Francesco Florence Kamer foto Casa Vacanze Francesco Florence Kamer foto Casa Vacanze Francesco Florence Keuken foto Casa Vacanze Francesco Florence Kamer foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Vacanze Francesco Florence

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Vacanze Francesco Florence

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in het vakantiehuis?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven, is beschikbaar in het vakantiehuis.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Casa Vacanze Francesco?
      Gasten van Casa Vacanze Francesco kunnen onder andere het Uffizi Paleis (2 km), het Palazzo Strozzi 1) en de Kathedraal van Florence 1,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Vacanze Francesco Florence